Team

Promotoren

Dimitri Mortelmans

hoofdpromotor / woordvoerder
Universiteit Antwerpen
Research Centre for Longitudinal and Life Course Studies

Sint-Jacobstraat 2-4
B-2000 Antwerpen
Tel. +32 (0)3 265 53 35
dimitri.mortelmans@uantwerpen.be

Gerd Verschelden

Universiteit Gent
Vakgroep Metajuridica, Privaat- en Ondernemingsrecht

Universiteitstraat 4
B-9000 Gent
Tel. +32 (0)9 264 68 60
gerd.verschelden@ugent.be

Jan Van Bavel

Katholieke Universiteit Leuven
Family and Population Studies

Parkstraat 45 bus 3601
B-3000 Leuven
+32 16 323048
jan.vanbavel@soc.kuleuven.be

Ann Buysse

Universiteit Gent
Vakgroep Experimenteel-Klinische en Gezondheidspsychologie

Henri Dunantlaan 2
B-9000 Gent
Tel. +32 (0)9 264 64 49
ann.buysse@ugent.be

Koen Matthijs

Katholieke Universiteit Leuven
Family and Population Studies

Parkstraat 45 bus 3601
B-3000 Leuven
+32 16323173
koen.matthijs@soc.kuleuven.be

Onderzoekers Universiteit Antwerpen

Inge Pasteels (onderzoekscoördinator)

Universiteit Antwerpen
Research Centre for Longitudinal and Life Course Studies

Sint-Jacobstraat 2-4
B-2000 Antwerpen
Tel. +32 (0)32655548
inge.pasteels@uantwerpen.be
Scheiden en herpartneren – LAT – Surveymethodologie – Nonrespons

Dries Van Gasse

Universiteit Antwerpen
Research Centre for Longitudinal and Life Course Studies

Sint-Jacobstraat 2-4
B-2000 Antwerpen
+32 (0)32655373
dries.vangasse@uantwerpen.be
Flexibele arbeidstrajecten in dynamische gezinnen

Karen Van der Heyden

Universiteit Antwerpen
Research Centre for Longitudinal and Life Course Studies

Sint-Jacobstraat 2-4
B-2000 Antwerpen
+32 (0)32655373
karen.vanderheyden@uantwerpen.be
Welbevinden en zorgtrajecten voor kinderen na scheiding

Kim Bastaits

Universiteit Antwerpen
Research Centre for Longitudinal and Life Course Studies

Sint-Jacobstraat 2-4
B-2000 Antwerpen
+32 (0)32655373
kim.bastaits@uantwerpen.be
Ouderschap – Opvoeding – Vaders – Welbevinden kinderen

Elke Claessens

Universiteit Antwerpen
Research Centre for Longitudinal and Life Course Studies

Sint-Jacobstraat 2-4
B-2000 Antwerpen
+32 (0)32655373
elke.claessens@uantwerpen.be
Scheiding – Alimentatie

Onderzoekers Universiteit Gent

Sabine Hellemans

Universiteit Gent
Vakgroep Experimenteel-Klinische en Gezondheidspsychologie

Henri Dunantlaan 2
B-9000 Gent
+32 (0)9 264 94 43
sabine.hellemans@ugent.be
Alternatieve conflictoplossing – Bemiddeling – Onderwijs

Thibaut Demeyere

Universiteit Gent
Vakgroep Experimenteel-klinische en gezondheidspsychologie

Henri Dunantlaan 2
B-9000 Gent
+32 (0)9 264 94 43
thibaut.demeyere@ugent.be
Klassieke geschillenbeslechting – Alternatieve geschillenoplossing – Autonomie – Zelfdeterminatie

Sofie Raes

Universiteit Gent
Vakgroep Metajuridica, Privaat- en Ondernemingsrecht

Universiteitstraat 4
B-9000 Gent
+32 (0)9 264 97 25
sofie.raes@ugent.be
Familierechtbank – Schikkingstechnieken rechters – Evaluatie minnelijke conflictoplossingsmethoden

Onderzoekers
Katholieke Universiteit Leuven

Isolde Buysse

Katholieke Universiteit Leuven
Centrum voor Sociologisch Onderzoek (OE)

Parkstraat 45 bus 3601
B-3000 Leuven
+32 (0)16320468
isolde.buysse@soc.kuleuven.be
leerlingbegeleiding – schoolactoren – onderwijsbeleid

Astrid De Groof

Katholieke Universiteit Leuven
Centrum voor Sociologisch Onderzoek (OE)

Parkstraat 45 bus 3601
B-3000 Leuven
+32 (0)16373687
astrid.degroof@soc.kuleuven.be
Jongerenwelzijn – Complexe gezinssituaties – Secundair onderwijs

Onderzoekers
Vrije Universiteit Brussel

Maaike Jappens

Vrije Universiteit Brussel
Interface Demography

Pleinlaan 5
B-1050 Brussel
+32 (0)26148131
maaike.jappens@vub.ac.be
Grootouderschap – Scheiding – Intergenerationele relaties